LM75-23B12R2S
SKU: LM75-23B12R2S
BRAND: Mornsun
Free shipping for orders over R1,000.00
Metal Case New Smaller Outline Switch Mode Power Supply Input: 85 ~ 305VAC/120 - 430VDC. Output 12VDC @ 6A. Terminal Block Term. 4KVAC Isolation (Metal Case 12V - 6A)
Metal Case Switch Mode Power Supply
Additional Information
Device Power Supply
Type Metal | Case | Switch | Mode | Power | Supply
Upgrade your power supply with the LM75-23B12R2S, a compact and efficient switch mode power supply. Delivering a stable 12VDC at 6A, this durable metal case unit ensures reliable performance with 4KVAC isolation, perfect for various applications. Enjoy peace of mind and energy efficiency with this high-quality power solution.
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%